Jesteś miłośnikiem rowerowych wycieczek, podczas których przemierzasz kolejne kilometry najpiękniejszych tras w Polsce? Wspaniale! Odwiedzając Małopolskę nie będziesz musiał/a zaprzątać sobie głowy kłopotliwym załadunkiem jednośladu do swojego samochodu oraz transportem. W naszej wypożyczalni Eco Bike posiadamy bogaty park doskonale wyposażonych i nowoczesnych rowerów, zarówno w wersjach standardowych, jak i rowerów zasilanych napędem elektrycznym. Wystarczy, że dokonasz telefonicznej rezerwacji i przekażesz nam swoje wymagania względem roweru, a my przygotujemy model dopasowany do Twoich potrzeb, na którym wyruszysz w trasę.

Nasza oferta to rowery zwykłe i elektryczne oraz kaski dla dorosłych i dzieci. Ponadto nie zapomnieliśmy o amatorach pieszych wędrówek. Okolice wypożyczalni Eco Bike to nie tylko rowerowe trasy Velo Czorsztyn oraz Velo Dunajec, ale również fantastyczne tereny trekingowe. Dlatego w naszej wypożyczalni dostępne są kijki do Nordic Walking, które z pewnością będą sporym udogodnieniem na wymagających odcinkach szlaków pieszych.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu i rezerwacji rowerów, oraz sprzętu turystycznego. Naszym Klientom gwarantujemy najlepsze ceny w regionie.